Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Shpesh, ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, gjersa nuk mungojnë herë pas here edhe fotografitë provokuese.

View this post on Instagram

Taki taki 🕶 @sagerimakeup

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on Aug 4, 2019 at 5:17am PDT

Një të tillë, Hajati e ka publikuar së fundmi në rrjetin social Instagram, ku shfaqet me bikini në plazh.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

E veshur me një copë transparente në pjesën e poshtme, këngëtarja nga Shqipëria vuri mjaft mirë në pah linjat atraktive.

View this post on Instagram

Gud molning 🦵🏼

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on Aug 29, 2019 at 2:09am PDT

Ajo është komentuar gjithnjë për trupin e saj, në veçanti të pasmet e mëdha, të cilat nuk ka hezituar që t’i ekspozojë nëpër paraqitjet e saj skenike.

Duket se pas një vere shumë të angazhuar me projekte muzikore e koncerte të shumta, Ronela më në fund ka gjetur pak kohë për pushime, teksa ka zgjedhur bregdetin e Dhërmiut për pushimet e saj të verës. /Telegrafi/