0Shares

Një imazh në një rrugë të Greqisë, ka bërë që adhuruesit e makinave Porsche dhe Fiat të mbesin të befasuar.

Veturës që ka për bazë modelin Fiat 500, i është ndryshuar tërësisht pjesa e jashtme që të ngjajë me Porsche 911 Turbo, transmeton Telegrafi.

Këtë punë që nuk është aspak e lehtë, që kërkon kohë dhe përkushtim, jo të gjithë po e pëlqejnë. Madje, ka dyshime nëse mund të lëviz si duhet, sepse pjesa nën kapak është zvogëluar dhe sistemi mund të bllokohet. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)