LAJMI I FUNDIT:

Rimbushe.com – platforma e vetme që mundëson mbushje elektronike për të gjithë operatorët përmes internetit!

Rimbushe.com – platforma e vetme që mundëson mbushje elektronike për të gjithë operatorët përmes internetit!

Platforma Rimbushe.com është e vetmja platformë online e cila klientëve të saj i mundëson blerjen e mbushjeve elektronike për telefona celularë (parapagim, pre-paid) në të gjithë operatorët celularë që operojnë në Kosovë, Vala dhe IPKO, me vlerat e ndryshme nga 5€ deri në 20€, si dhe në Shqipëri në operatorin AlbTelecom dhe së shpejti edhe në operatorët tjerë.

Klientët e Rimbushe.com janë ndarë shumë të kënaqur sepse mbushjet realizohen me vetëm tre hapa! Mbushja do të arrijë tek numri i përzgjedhur celular brenda pak sekondash me vlerën e përzgjedhur nga shfrytëzuesi. Ju nuk do të mendoni më për dyqanet se a janë hapur ose ku duhet te gjeni një të tillë ku mund të blini mbushje.

Realizoni mbushjen nga kolltuku ku jeni ulur! Të gjitha në një vend, për të gjithë shqiptarët ku do që ndodhen në diasporë për Kosove, Shqipëri e së shpejti edhe në trojet tjera shqiptare.

Bashkatdhetarë nga diaspora, ju që jeni tejet të kujdesshëm për familjarët e juaj në Kosovë dhe Shqipëri, gjatë pandemisë mos i lini ata pa komunikim sepse tani është më së i nevojshëm informimi dhe kontakti mes vete.

Pra, qysh tani, dërgoja nënës apo babait në shtëpi një mbushje prej 10€ kudo që je ti – në Londër, Berlin, Zurich, New York etj. Duke ia blerë një mbushje prindit, ti fal një buzëqeshje të ngrohtë!

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
BPB feston 1 qershorin me fëmijët e stafit të Bankës

BPB feston 1 qershorin me fëmijët e stafit të Bankës

BPB
Edhe një risi këtë verë nga Active+ Alkaline Water

Edhe një risi këtë verë nga Active+ Alkaline Water

Bibita Group
Edicioni i parë i “Digital Transformation – The future of Work” vjen në Prishtinë

Edicioni i parë i “Digital Transformation – The future of Work” vjen në Prishtinë

Art House
Javë e çmendur në VITALAND – 300 dhurata FALAS e shumë aktivitete nga 1 deri me 7 qershor!

Javë e çmendur në VITALAND – 300 dhurata FALAS e shumë aktivitete nga 1 deri me 7 qershor!

Vitaland
A jeni gati për një fuqizim pozitiv dhe transformues të mendjes tuaj?

A jeni gati për një fuqizim pozitiv dhe transformues të mendjes tuaj?

Mindsets4Success
Elon Musk është sërish njeriu më i pasur në botë

Elon Musk është sërish njeriu më i pasur në botë

Botë
Kalo në kategori