0Shares

Santiago, kryeqyteti i Kilit është tërësisht i mbuluar nga dëbora. Trashësia e saj arriti në rreth tridhjetë centimetra të shtunën.

Qytetarët, sa të tronditur dhe të habitur, po publikojnë foto dhe video rreth këtij fenomeni natyror që ndodhi për herë të parë në vitin 2007.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)