LAJMI I FUNDIT:

Renault Austral vjen zyrtarisht në Kosovë

Renault Austral vjen zyrtarisht në Kosovë

Shumë nga adhuruesit e veturave krijojnë lidhje shpirtërore me to, sidomos me veturën e parë e gjithashtu me veturën që mund t’a kenë pritur për një kohë të gjatë që t’a blejnë.

Prezantimet e veturave sjellin gjithmonë emocione të papërshkrueshme sidomos ato të cilat vijnë për herë të parë në Kosovë e që mund t’i gjeni vetëm në një vend, e ku tjetër përveç Auto Mitës.

Javën e kaluar në Auto Mita u bë prezantimi i Renault Austral SUV E-TECH, në formë digjtale, tashmë ju mund ta shikoni dhe të bëheni me të, sepse zyrtarisht ka ardhur në Kosovë.

View this post on Instagram

A post shared by Auto Mita (@auto.mita)

Ju do të keni mundësi të provoni ndjenjën e jashtëzakonshme që ju ofron kjo veturë e cila posedon karakteristika unike.

Kjo veturë është luksoze por familjare në të njejtën kohe sepse ka hapësirë të mjaftueshme. Me performancë fenomenale, hijeshi të papërshkrueshme, ajo do t’iu ofrojë edhe shumë siguri dhe komfort gjatë kohës që jeni duke e vozitur.

Renault Austral SUV E-TECH, nuk ka marrë vëmendje vetëm në Kosovë por pothuajse në të gjitha vendet e botës.

Auto Mita vazhdon gjithmonë të sjellë më të mirën, duke premtuar siguri dhe rehati për çdo klient të apasionuar me veturat.

Ndër të tjera ju do të keni mundësi të rezervoni edhe test të vozitjes përmes uebfaqe:

RENAULT-Rezervo Test-Vozitje.

Për më shumë informacione kontaktoni në:

Facebook: Auto Mita

Instagram: Auto Mita

E-mail:info@automita.com

Nr.tel:045 500 588

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
TECHTONIC në Prishtinë: Hapet zinxhiri i dyqaneve të pajisjeve të teknologjisë

TECHTONIC në Prishtinë: Hapet zinxhiri i dyqaneve të pajisjeve të teknologjisë

Techtonic
Brenda ambienteve të CineStar - kinemaja më e madhe në Evropën Juglindore hap dyert në Kosovë: Thjesht Wow!

Brenda ambienteve të CineStar - kinemaja më e madhe në Evropën Juglindore hap dyert në Kosovë: Thjesht Wow!

Butrint Avdyli
Përjetoni qetësinë malore dhe shijoni vilat luksoze “Two Friends” duke u bërë njëri nga pronarët e tyre

Përjetoni qetësinë malore dhe shijoni vilat luksoze “Two Friends” duke u bërë njëri nga pronarët e tyre

Two Friends
Ja pse Kontura Profiles bën linjën më të sigurt të prodhimit – bashkëpunimi me një ndër prodhuesit më të njohur italian

Ja pse Kontura Profiles bën linjën më të sigurt të prodhimit – bashkëpunimi me një ndër prodhuesit më të njohur italian

Kontura Profiles
Bashkohuni në Samitin e parë për ESG, për t’u bërë pjesë e tranzicionin drejt Ekonomisë së Gjelbër!

Bashkohuni në Samitin e parë për ESG, për t’u bërë pjesë e tranzicionin drejt Ekonomisë së Gjelbër!

Ekonomi
Pse fluturimet drejt dhe nga Gjermania janë kaq të shtrenjta?

Pse fluturimet drejt dhe nga Gjermania janë kaq të shtrenjta?

Ekonomi
Kalo në kategori