LAJMI I FUNDIT:

Renault Austral SUV E-TECH unik në çdo aspekt – vetëm në Auto Mita

Renault Austral SUV E-TECH unik në çdo aspekt – vetëm në Auto Mita

Veturat për dikë janë thjeshtë automjete që ua lehtësojnë punën në përditshmëri, por për dikë tjetër kanë kuptim më shumë dhe krijojnë lidhje shpirtërore me to.

Për përzgjedhjen e veturës çdo herë duhet të shikoni shumë detaje, por para se ta bëni këtë u duhet edhe vendi duhur që ofron veturat më të mira, pra sjell kualitet në auto industri.

Auto Mita çdo herë mund të keni mundësi të mëdha zgjedhjet, duke filluar nga tipi veturës, ngjyrat, madhësitë, dhe sigurisht stili juaj.

Me një staf profesional Auto Mita kujdeset gjithmonë që prezantimet e reja të veturave të reja t’i bëj çdo herë për klientët e saj, në mënyrën më të mirë të mundshme.

Kësaj radhe Auto Mita sjell Renault Austral SUV E-TECH,  veturë kjo e cila po merr vëmendje të madhe jo vetëm në Kosovë, por edhe në shumë vende të tjera të botës.

Me specifika të mahnitëshme duke filluar nga dizajni, enterieri më pas edhe performancën e saj, kjo veturë është unike e llojit të saj.

Renault Austral SUV E-TECH ofron ndjenjë luksoze por është shumë e përshtatshme për familje, falë hapësirës që e zotëron.

Përveç prezantimit digjital që i është bërë herën e kaluar tani ju do të keni mundësi edhe ta shikoni për nga afër në show room-in e Auto Mita-së, ku aty do t’iu informojnë më detajisht rreth secilës pyetje që ju mund të keni.

Siguri dhe cilësi, të dyja në një vend!

Për më shumë informacione kontaktoni në:

Facebook: Auto Mita

Instagram: Auto Mita

E-mail:info@automita.com

Nr.tel:045 500 588

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Qytetari tregon tavolinën e ushqimit të mbushur me produkte cilësore vendore

Qytetari tregon tavolinën e ushqimit të mbushur me produkte cilësore vendore

Ekonomi
Dyshohet se domatet e importuara nga Shqipëria përmbajnë sasi të hormoneve, AUV në pritje të rezultateve laboratorike

Dyshohet se domatet e importuara nga Shqipëria përmbajnë sasi të hormoneve, AUV në pritje të rezultateve laboratorike

Jehona Hulaj
A ju besohet se këto fotografi janë realizuar në Kosovë? Mahnituni nga dizajni i jashtëm dhe i brendshëm i Renault Austral

A ju besohet se këto fotografi janë realizuar në Kosovë? Mahnituni nga dizajni i jashtëm dhe i brendshëm i Renault Austral

Auto Mita
Art House organizon konferencën e parë për digjitizimin dhe digjitalizimin e dokumenteve

Art House organizon konferencën e parë për digjitizimin dhe digjitalizimin e dokumenteve

Art House
Bursa për studentë nga Kosova nga CITY College, Kampusi i Evropës i Universitetit të York-ut

Bursa për studentë nga Kosova nga CITY College, Kampusi i Evropës i Universitetit të York-ut

CITY College
Qeveria miraton Projektligjin për Fondin Sovran, Kurti: Do të jetë bërthama e sovranitetit tonë ekonomik

Qeveria miraton Projektligjin për Fondin Sovran, Kurti: Do të jetë bërthama e sovranitetit tonë ekonomik

Ekonomi
Kalo në kategori