LAJMI I FUNDIT:

Refuzon ta hapë fotografinë që nëna ia dërgoi pa dashje, miqtë i luten ta shikojë menjëherë (Foto)

Refuzon ta hapë fotografinë që nëna ia dërgoi pa dashje, miqtë i luten ta shikojë menjëherë (Foto)
Reklama

Liam McDonald nga Londra, ka pranuar disa fotografi nga nëna, të cilat kishte dashur t’ia dërgonte babait të tij.

I frikësuar se çfarë do të ketë në mesazhe, ai vetëm e ka fotografuar ekranin dhe imazhin e ka postuar në Twitter, transmeton Telegrafi.


“Për arsye që dihen, refuzoj ta hapë mesazhin që pranova dhe ishte nisur për të atin tim”, ka shkruar McDonald lidhur me imazhin.

Mesazhet që pranoi nga nëna

Miqtë e tij kanë qenë të shpejtë, t’i kërkojnë ta hapte fotografinë menjëherë, vetëm se mos ta postonte, po që se ajo shfaqet e zhveshur.

“Bëje shpejtë, të qeshim të gjithë”, si dhe “mund të jetë diçka krejtësisht normale”, kanë qenë dy nga komentet që u pëlqyen më së shumti.

Disa të tjerë, jo vetëm që i kërkuan t’i shlyente fotografitë, por edhe ta largonte në tërësi aplikacionin nga telefoni. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Burri nga Gjermania shet monedhën 2 euroshe për 99 mijë

Burri nga Gjermania shet monedhën 2 euroshe për 99 mijë

Interesante
I pastrehu në Itali fitoi 37 mijë euro në lotari, nuk mund të tërhiqte paratë për shkak të dokumenteve të skaduara – megjithatë autoritetet e ndihmuan

I pastrehu në Itali fitoi 37 mijë euro në lotari, nuk mund të tërhiqte paratë për shkak të dokumenteve të skaduara – megjithatë autoritetet e ndihmuan

Interesante
Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Interesante
Pamje horror - burri ndjeu se familja e tij po vëzhgohej nga dikush, më pas zbuloi përmes kamerave diçka që nuk do ta besonte kurrë

Pamje horror - burri ndjeu se familja e tij po vëzhgohej nga dikush, më pas zbuloi përmes kamerave diçka që nuk do ta besonte kurrë

Interesante
Një dhi, si një

Një dhi, si një "mysafir i paftuar" ka bërë që të evakuohet një qendër e riciklimit në Angli

Fun
Macja bëri të qeshin të gjithë me reagimin e saj ndaj veterinerit

Macja bëri të qeshin të gjithë me reagimin e saj ndaj veterinerit

Interesante
Kalo në kategori