LAJMI I FUNDIT:

Reformimi i Sistemit të Edukimit Profesional, bashkëpunimi mes shkollave profesionale dhe bizneseve po sjell rezultate

Reformimi i Sistemit të Edukimit Profesional, bashkëpunimi mes shkollave profesionale dhe bizneseve po sjell rezultate

Reformimi i Sistemit të Edukimit Profesional ishte tema që u diskutua në emisionin “7 Ditë me Panxhën”, me Lah Nitaj nga MAShT dhe Daniele Cristian Passalacqua nga projekti i përkrahur nga Qeveria e Luksemburgut.

Reklama

Bashkëpunimi mes shkollave profesionale dhe bizneseve po sjell rezultatet e para për krijimin e kuadrove profesionale, bashkëpunim ky i cili ka ardhur në kuadër të Modelit të Biznesit të mbështetur nga LuxDev.

Për më shumë detaje ju ftojmë ta ndiqni intervistën e realizuar në emisionin “7 Ditë me Panxhën”.

Në trend Ekonomi

Më shumë
Edicioni i parë i “Digital Transformation – The future of Work” vjen në Prishtinë

Edicioni i parë i “Digital Transformation – The future of Work” vjen në Prishtinë

Ekonomi
S’ka askund si zbritjet e maraklive n’BAU Market

S’ka askund si zbritjet e maraklive n’BAU Market

Bau Market
Javë e çmendur në VITALAND – 300 dhurata FALAS e shumë aktivitete nga 1 deri me 7 qershor!

Javë e çmendur në VITALAND – 300 dhurata FALAS e shumë aktivitete nga 1 deri me 7 qershor!

Vitaland
6 cent zbritje në të gjitha pikat e Petrol Company

6 cent zbritje në të gjitha pikat e Petrol Company

Petrol Company
Coca-Cola me inovacion të ri, prezanton tapat e pandashme të shisheve për ta lehtësuar riciklimin

Coca-Cola me inovacion të ri, prezanton tapat e pandashme të shisheve për ta lehtësuar riciklimin

Coca-Cola HBC
CINESTAR MEGAPLEX nga 2 deri me 4 qershor ka mega ofertë 1+1 GRATIS!

CINESTAR MEGAPLEX nga 2 deri me 4 qershor ka mega ofertë 1+1 GRATIS!

Cinestar
Kalo në kategori