LAJMI I FUNDIT:

Receta që përdoret me shekuj të tërë nga gratë e Lindjes së Mesme për heqjen e përhershme të qimeve

Receta që përdoret me shekuj të tërë nga gratë e Lindjes së Mesme për heqjen e përhershme të qimeve

Kjo recetë e mahnitshme thuhet se është përdorur nga gratë e Lindjes së Mesme për heqjen permanente të qimeve të fytyrës, e më e mira e kësaj është se është krejtësisht natyrale dhe mund të përgatitet në shtëpi.

Reklama

Përbërësit:

– Një lugë gjelle shafran

– Dy lugë gjelle pluhur qiqra

– Sasi të vogël qumështi apo jogurti

Përgatitja e këtij produkti është shumë e thjesht, vetëm i përzieni të gjithë përbërësit dhe i lini ashtu për një kohë.

Produktin e fituar duhet ta aplikoni në vendet ku dëshironi t’i hiqni qimet përgjithmonë dhe duhet ta lini ashtu për 20 minuta derisa të thahet.

Pas 20 minutave e pastroni me shkopinj pambuku apo furçë, të cilat paraprakisht duhet t’i futni në ujë të nxehtë.

Efektet e mahnitshme do t’i vëreni brenda një kohe shumë të shkurtë. /Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Tri këshilla se si të dukeni e rregulluar në punë pa u munduar shumë

Tri këshilla se si të dukeni e rregulluar në punë pa u munduar shumë

Keshilla Modë
Të dashurat gjaknxehta i bëjnë meshkujt më të shëndetshëm

Të dashurat gjaknxehta i bëjnë meshkujt më të shëndetshëm

Në çift
Problemi me ushtrimin për të cilin nuk flitet

Problemi me ushtrimin për të cilin nuk flitet

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Liri fantastik: Vlerësohej nga kulturat e lashta, madje edhe sot është materiali më i kërkuar i fundverës

Liri fantastik: Vlerësohej nga kulturat e lashta, madje edhe sot është materiali më i kërkuar i fundverës

Keshilla Modë
Pa grim dhe me flokë të çrregullta, fansat me komente të ndryshme për Selenan

Pa grim dhe me flokë të çrregullta, fansat me komente të ndryshme për Selenan

Grim
Trembëdhjetë modele flokësh më të shkurtra të parezistueshme për vajzat e vogla

Trembëdhjetë modele flokësh më të shkurtra të parezistueshme për vajzat e vogla

Flokë dhe stil
Kalo në kategori