LAJMI I FUNDIT:

Reagimet e ndryshme të adoleshentes, derisa e shikonte motrën që sillte në jetë një fëmijë (Video)

Reagimet e ndryshme të adoleshentes, derisa e shikonte motrën që sillte në jetë një fëmijë (Video)

Adoleshentja nga Missouri i Shteteve të Bashkuara, e njohur vetëm si Maya, ka qenë së bashku me motrën më të vjetër, që ishte shtruar në një sallë të maternitetit.

Derisa ajo po sjellte në jetë një fëmijë, 15-vjeçarja ka pasur reagime të ndryshme, meqë ishte hera e parë që shihte procesin e lindjes së fëmiës, transmeton Telegrafi.


Prandaj, ajo kishte reagime të papritshme, përfshirë tmerr, entuziazëm dhe gëzim, në të njëjtën kohë.

Infermieret I kishin kërkuar që të qëndronte në atë pjesë, për ta parë sa më mirë procesin e lindjes, megjithëse kishte hyrë që ta mbështeste motrën në atë moment. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Të gjithë po qeshin me një vendkalim për këmbësorë në Serbi

Të gjithë po qeshin me një vendkalim për këmbësorë në Serbi

Fun
Mjeshtri sapo kishte mbaruar një punë të madhe, por gjithçka i shkoi dëm shkaku i qenit

Mjeshtri sapo kishte mbaruar një punë të madhe, por gjithçka i shkoi dëm shkaku i qenit

Fun
Në vend të shpejtësisë së pestë e futi ndërruesin në të tretën, pakujdesia i kushtoi shoferit në SHBA mbi 40 mijë dollarë

Në vend të shpejtësisë së pestë e futi ndërruesin në të tretën, pakujdesia i kushtoi shoferit në SHBA mbi 40 mijë dollarë

Fun
Pronari sulmohet nga çita e mbajtur në shtëpi, reagojnë përdoruesit e rrjeteve sociale

Pronari sulmohet nga çita e mbajtur në shtëpi, reagojnë përdoruesit e rrjeteve sociale

Fun
Ka ngrënë 100 kilogramë dredhëza: Gjithçka filmoi, por shkaku i një detaji shumëkush nuk po i beson

Ka ngrënë 100 kilogramë dredhëza: Gjithçka filmoi, por shkaku i një detaji shumëkush nuk po i beson

Fun
Delfini hidhet jashtë pishinë gjatë performancës - publiku i erdhi menjëherë në ndihmë

Delfini hidhet jashtë pishinë gjatë performancës - publiku i erdhi menjëherë në ndihmë

Fun
Kalo në kategori