Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një person ka raportuar se vajza e tij ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj.

Rasti është raportuar në Mitrovicë, të martën në ora 13:00. /Telegrafi/

Foto: Ilustrim