0Shares

Real Madridi ka thelluar epërsinë ndaj Apoelit në 3-0.

Goli erdhi nga Sergio Ramos në minutën e 61-të dhe ishte thjesht gol fantastik.

Dy golat tjerë janë shënuar nga Cristiano Ronaldo. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)