0Shares

Mbrojtësi i Real Madridit, Sergio Ramos, ka folur pas fitores ndaj Apoelit në Ligën e Kampionëve.

Autori i golit të tretë foli fjalë të mëdha për Cristiano Roanaldon dhe paraqitjen e tij fanatike.

“Ju nuk duhet të prisni nga ne të fitojmë çdo ndeshje me diferencë, por sonte Cristiano bëri një paraqitje fantastike”.

“Më pëlqen t’i bashkohem sulmit pasi është mënyrë e mirë për të befasuar kundërshtarin”.

“Kur Cristiano bën mirë, edhe skuadra bën mirë. Ai është fundamental për ne”, ka thënë Ramos. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)