0Shares

Të pranishmit në një park në Queensland të Australisë, kanë duartrokitur me një qen që nuk dëshironte të lëvizte.

Kafsha ka qëndruar shtrirë për toke dhe refuzonte të ecte, derisa pronari ia largoi qaforen dhe u bë kinse po e linte prapa, transmeton Telegrafi.

“Më duket se të është dëmtuar qeni”, si dhe “ky rast tregon se kush është shefi”, janë dy komente lidhur me ngjarjen.

Ky momente është pëlqyer shumë edhe në rrjetin social, ku është shpërndarë me shpejtësi. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)