Ky qen ka rrëmbyer zemrat e mijëra përdoruesve të TikTok.

Pronari i saj ka publikuar një video që është parë 4.2 milionë herë.

Sasha duket i dëshpëruar pasi vazhdimisht iu kthen shpinën njerëzve.

“Ka pasur një përleshje”, thotë pronari i Sashës, i cili kujdeset edhe për vëllain e tij Sammy.

Dyshja padyshim kishte debatuar dhe grindur, gjë që e mërziti shumë qenin.

Për ta ngushëlluar, pronarja hoqi xhupin dhe e futi në krevat fëmijësh të Sashës.

Por edhe kjo nuk mjaftoi. Ai u qetësua vetëm kur ajo e mori në krahë. /Telegrafi/

@pawrudd Give sasha some love she’s sad 😭😭 #pawrudd ♬ original sound – Diem