0Shares

Amy Leslie nga Aberdeenshire e Anglisë, e ka kaluar testin e vozitjes së fundmi dhe ende ka pasiguri kur është në timon.

Andaj, nëna e shqetësuar i ka dërguar një mesazh, duke e pyetur se si ka kaluar, derisa rrugët ishin të mbuluara me borë, transmeton Telegrafi.

“Jo aq mirë nënë”, ka shkruar 17-vjeçarja, krahas fotografisë së veturës që ishte kthyer së prapthi, gjatë aksidentit që kishte pësuar.

Mesazhi me fotografinë e veturës së rrotulluar

Për fat të mirë, pos disa gërvishtjeve, adoleshentja nuk ka pësuar ndonjë lëndim tjetër, ndërsa vetura është dëmtuar në masë të madhe.

Fotografia e postuar në Twitter, është shpërndarë dhe pëlqyer mbi 14 mijë herë, ndërsa atë përshëndetën për shpëtimin, teksa i uruan të jetë sa më e aftë në vozitje. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)