0Shares

Një krijesë misterioze është filmuar duke nxjerrë kokën jashtë ujit, nga një grup pushuesish që po lundronin me anije në lumin Queensland.

Kafsha e paidentifikuar është parë në lumin “Solar Ëhisper Daintree”, gjatë të martës, transmeton Telegrafi.

Pasi që pushuesit vërejtën këtë krijesë të pazakontë, ata e filmuan dhe e postuan në rrjetet sociale duke kërkuar nga ekspertët e kësaj fushe në identifikimin e saj.

Është interesant se si kjo krijesë misterioze në momentin që i vëren pushuesit futet nën ujë dhe zhduket pa asnjë gjurmë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)