0Shares

Ashleigh Cowie nga Skocia, ka qenë duke pushuar në ishullin Hvar të Kroacisë, kur pranë saj ka kaluar një turist i veshur si terrorist ndërsa mbante me vete edhe armë plastike.

Të pranishmit janë tronditur nga prania e britanikut, që kishte edhe një jelek në të cilin ishin kapur bomba të rrejshme, transmeton Telegrafi.

Turisti i veshur si terrorist dhe me armë të rrejshme

“Ishim duke pushuar, kur të gjithë nisën të ndjehen keq shkaku i pranisë së tij. Ai fliste në telefon me zë të lartë, ndërsa bënte xhiro pa kontroll”, ka thënë Cowie lidhur me rastin.

Në imazhet e publikuara në rrjetin social, janë lënë komente shumë negative për turistin, që nuk la shije të mirë me këtë veshje provokuese. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)