LAJMI I FUNDIT:

Publikon foton nga tualeti i dhomës së hotelit, nga kulluesja e vaskës shihej duke “dalë” një dritë

Publikon foton nga tualeti i dhomës së hotelit, nga kulluesja e vaskës shihej duke “dalë” një dritë

Një grua habiti shumë përdorues të rrjeteve sociale, kur në internet publikoi një fotografi ku në kulluesen e vaskës vërejti një dritë të çuditshme dhe shumë të frikshme.

Reklama

Gjithçka sipas saj ka ndodhur në vaskën e dhomës së tualetit, e kjo fotografi e postuar është shikuar nga mijëra njerëz vetëm brenda 24 orëve, transmeton Telegrafi.

“Jam në një hotel dhe kam vërejtur se nga kulluesja e vaskës dilte një dritë. Çfarë mund të jetë?”, ka pyetur kjo mysafire e hotelit.

Edhe pse nuk është bërë e ditur se ku ka ndodhur dhe nga është autorja e fotografisë, përdoruesit e rrjeteve sociale filluan të spekulojnë me teori të ndryshme.

Megjithatë një inxhinier ka shpjeguar se ngjitësi shndrit kur ka kontakt me ujin, dhe duket qartë se kulluesja është e lyer me ngjitës në të gjitha anët dhe pas kontaktit me ujin ka filluar të shndris. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Babai dhe fëmija po shijonin argëtimin mes veti – por, shikoni reagimin e vogëlushit kur u shfaq nëna

Babai dhe fëmija po shijonin argëtimin mes veti – por, shikoni reagimin e vogëlushit kur u shfaq nëna

Fun
Brekë prezervativë: A do të donit ta shihni partnerin në shtrat me këto? (Video)

Brekë prezervativë: A do të donit ta shihni partnerin në shtrat me këto? (Video)

Fun
Në një televizion britanik, e ftuara shkoi lakuriq në emision – dhe kishte një arsye për këtë

Në një televizion britanik, e ftuara shkoi lakuriq në emision – dhe kishte një arsye për këtë

Interesante
Do të çuditeni kur të mësoni për çmimin e këtij hamburgeri në Filadelfia

Do të çuditeni kur të mësoni për çmimin e këtij hamburgeri në Filadelfia

Interesante
'A është normale kjo?': Nëna e re amerikane mbetet e shtangur kur vajza e saj ngre kokën, ‘bën zhurmë’ dhe fillon të zvarritet

'A është normale kjo?': Nëna e re amerikane mbetet e shtangur kur vajza e saj ngre kokën, ‘bën zhurmë’ dhe fillon të zvarritet

Interesante
Pavarësisht se i rridhte gjak nga hunda, prezantuesi vazhdoi të jepte live lajmet

Pavarësisht se i rridhte gjak nga hunda, prezantuesi vazhdoi të jepte live lajmet

Interesante
Kalo në kategori