LAJMI I FUNDIT:

Publikohen imazhet zyrtare të smartfonit Xiaomi Mix Fold 3

Publikohen imazhet zyrtare të smartfonit Xiaomi Mix Fold 3

Xiaomi Mix Fold 3 do të prezantohet zyrtarisht të hënën, më 14 gusht, por themeluesi dhe CEO i Xiaomi, Lei Jun, ka zbuluar dizajnin e tij.

Ai e përshkroi smartfonin e ri me tre fjalë, i hollë, elegant dhe premium ndërsa publikoi imazhe në llogarinë personale në X (ish-twitter) dhe në rrjetin social Weibo.

Smartphone do të ketë katër kamera Leica duke përfshirë një periskop, dhe vetëm disa nga “modelet horizontale” të këtij viti do ta kenë atë, duke përfshirë Google Pixel Fold dhe Huawei Mate X3.


Fatkeqësisht, asnjë telefon celular nuk është gjerësisht i disponueshëm edhe pse vetëm Huawei është nën sanksione.

Sipas informacioneve të disponueshme, Xiaomi Mix Fold 3 do të jetë rezistent ndaj ujit, do të ketë një kamerë të vendosur nën ekran dhe do të mbështesë karikimin me tela 67W dhe 50W me valë. /Telegrafi/

Në trend Teknologji

Më shumë
Është zbuluar një lloj i ri sulmit - synon objektiva të zgjedhura me kujdes

Është zbuluar një lloj i ri sulmit - synon objektiva të zgjedhura me kujdes

Teknologji
Lista me telefonat që nuk do mund ta përdorin më aplikacionin WhatsApp

Lista me telefonat që nuk do mund ta përdorin më aplikacionin WhatsApp

Teknologji
Musk thotë se iu ofrua një 'marrëveshje sekrete' për të censuruar fjalën e lirë në X, reagon ashpër Komisioni Evropian: Shihemi në gjykatë

Musk thotë se iu ofrua një 'marrëveshje sekrete' për të censuruar fjalën e lirë në X, reagon ashpër Komisioni Evropian: Shihemi në gjykatë

Teknologji
X i Elon Musk mund të jetë duke testuar butonin

X i Elon Musk mund të jetë duke testuar butonin "dislike" në iOS si një mënyrë për të kundërshtuar postimet

Teknologji
Bien Facebook, Instagram e Threads

Bien Facebook, Instagram e Threads

Teknologji
Rritja e temperaturave mund të ndikojë në Wi-Fi-në tuaj, paralajmërojnë ekspertët

Rritja e temperaturave mund të ndikojë në Wi-Fi-në tuaj, paralajmërojnë ekspertët

Teknologji
Kalo në kategori