LAJMI I FUNDIT:

Xiaomi

174 Artikuj

Xiaomi prezanton telefonin e ri të mençur Redmi 13C, së shpejti i disponueshëm në tregun evropian

Xiaomi prezanton telefonin e ri të mençur Redmi 13C, së shpejti i disponueshëm në tregun evropian

Mobile
Prodhuesi i smartphoneve është duke zhvilluar një automjet elektrik

Prodhuesi i smartphoneve është duke zhvilluar një automjet elektrik

Auto Lajme
Dizajni i Xiaomi 14 Pro u zbulua përmes fotografive të rrjedhura

Dizajni i Xiaomi 14 Pro u zbulua përmes fotografive të rrjedhura

Mobile
Detaje të reja rreth Xiaomi 14 Pro

Detaje të reja rreth Xiaomi 14 Pro

Mobile
Finlanda ndalon shitjen e telefonave Xiaomi

Finlanda ndalon shitjen e telefonave Xiaomi

Mobile
Si do të quhet vetura e parë e Xiaomit?

Si do të quhet vetura e parë e Xiaomit?

Auto Lajme
Xiaomi nis prodhimin testues të veturës së saj të parë

Xiaomi nis prodhimin testues të veturës së saj të parë

Modelet e Reja
Seria e Xiaomi 14 arrin në fillim të muajit nëntor

Seria e Xiaomi 14 arrin në fillim të muajit nëntor

Mobile
Tableti Redmi Pad SE ka arritur në tregun ndërkombëtar

Tableti Redmi Pad SE ka arritur në tregun ndërkombëtar

Lajme Teknologji
Redmi K60 Ultra, anëtari i ri i familjes K60

Redmi K60 Ultra, anëtari i ri i familjes K60

Mobile
Publikohen imazhet zyrtare të smartfonit Xiaomi Mix Fold 3

Publikohen imazhet zyrtare të smartfonit Xiaomi Mix Fold 3

Mobile
Xiaomi konfirmon se Redmi K60 Ultra vjen me një çip Dimensity 9200+

Xiaomi konfirmon se Redmi K60 Ultra vjen me një çip Dimensity 9200+

Mobile
Xiaomi Mix Fold 3 vjen në gusht me katër kamera Leica

Xiaomi Mix Fold 3 vjen në gusht me katër kamera Leica

Mobile
Rrjedhin specifikat e serisë Xiaomi 14

Rrjedhin specifikat e serisë Xiaomi 14

Mobile
Xiaomi shiti 30 milionë telefona në tre muaj

Xiaomi shiti 30 milionë telefona në tre muaj

Lajme Teknologji
Xiaomi prezantoi Pad 6 dhe Pad 6 Pro

Xiaomi prezantoi Pad 6 dhe Pad 6 Pro

Lajme Teknologji
Zbulohet data e supozuar e prezantimit të telefonit të ri Xiaomi 13 Ultra

Zbulohet data e supozuar e prezantimit të telefonit të ri Xiaomi 13 Ultra

Mobile
Xiaomi prezanton çelësin e vet digjital me BMW-në si bashkëpunëtor

Xiaomi prezanton çelësin e vet digjital me BMW-në si bashkëpunëtor

Auto Lajme
Zbulohen disa detaje të telefonit inteligjent Black Shark 6

Zbulohen disa detaje të telefonit inteligjent Black Shark 6

Mobile
Ky është telefoni i parë që merr versionin global të ndërfaqes MIUI 14

Ky është telefoni i parë që merr versionin global të ndërfaqes MIUI 14

Mobile
Xiaomi prezantoi Redmi Note 12 Pro Speed ​​Edition

Xiaomi prezantoi Redmi Note 12 Pro Speed ​​Edition

Mobile
Rrjedh data e lansimit të serisë Xiaomi 13

Rrjedh data e lansimit të serisë Xiaomi 13

Lajme Teknologji
Xiaomi 13 do të mund të ofrojë bateri më të mirë se iPhone 14 Pro Max, thotë CEO i kompanisë

Xiaomi 13 do të mund të ofrojë bateri më të mirë se iPhone 14 Pro Max, thotë CEO i kompanisë

Lajme Teknologji
Këta telefona me siguri do të marrin çipin e ri Snapdragon 8 Gen 2

Këta telefona me siguri do të marrin çipin e ri Snapdragon 8 Gen 2

Mobile