LAJMI I FUNDIT:

Prisnin të shihnin trupin e të miturit, por kur hapën arkivolin panë se kishte krejt diçka tjetër (Foto)

Prisnin të shihnin trupin e të miturit, por kur hapën arkivolin panë se kishte krejt diçka tjetër (Foto)

Ndonëse nuk dihet arsyeja, një 30-vjeçar nga Zambia, kishte vendosur që të inskenonte vdekjen e djalit të vogël.

Babai, i identifikuar si Kafeero, njoftoi vdekjen e djalit të tij Junior dhe banorët shkuan për të vajtuar për humbjen, siç është zakoni.


Por gjërat morën një tjetër rrjedhë kur ata kërkuan të shihnin trupin e fëmijës së vdekur, si një mënyrë për t’i dhënë atij nderimin e fundit.

Pikërisht kjo kërkesë bëri që të zbulohej edhe mashtrimi i Kafeero.

Të përballur me rezistencën e tij, banorët e hapën arkivolin me forcë dhe brenda sigurisht nuk gjetën kufomën e Junior, por copa druri.

Për të qetësuar situatën u desh ndërhyrja e policisë.

Arsyeja pas këtij mashtrimi mbetet mister, ndërsa shumë ngritën pyetjen se çfarë fitonte Kafeero duke inskenuar vdekjen e të birit. /tvklan.al

Në trend Fun

Më shumë
Mbi 33 milionë shikime - vogëlushi filloi të kërcente menjëherë pasi bëri hapat e para në jetë

Mbi 33 milionë shikime - vogëlushi filloi të kërcente menjëherë pasi bëri hapat e para në jetë

Fun
Ke gabuar gjatë gjithë jetës: Një i ri tregoi se si hahen ëmbëlsirat Tic Tac, njerëzit janë të shokuar

Ke gabuar gjatë gjithë jetës: Një i ri tregoi se si hahen ëmbëlsirat Tic Tac, njerëzit janë të shokuar

Fun
Hajduti profesionist xhepash zbulon sekretet e vjedhjeve: Turistët janë objektivi i preferuar - kur duhet të jeni veçanërisht të kujdesshëm

Hajduti profesionist xhepash zbulon sekretet e vjedhjeve: Turistët janë objektivi i preferuar - kur duhet të jeni veçanërisht të kujdesshëm

Fun
Në mes të një fjalimi të 'zjarrtë', një kryebashkiaku kolumbian i bien pantollat

Në mes të një fjalimi të 'zjarrtë', një kryebashkiaku kolumbian i bien pantollat

Fun
Prindërit i shpuan veshët një foshnje tre muajshe dhe zemëruan publikun

Prindërit i shpuan veshët një foshnje tre muajshe dhe zemëruan publikun

Fun
Ngjarje e pazakontë - pastrojnë borën me makinë kositëse të barit

Ngjarje e pazakontë - pastrojnë borën me makinë kositëse të barit

Fun
Kalo në kategori