LAJMI I FUNDIT:

Presidenti përpiu një mizë derisa po fliste para gazetarëve (Video)

Presidenti përpiu një mizë derisa po fliste para gazetarëve (Video)

Luis Guilermo Solis i cili është president në Kosta Rika, ka pësuar një moment të pakëndshëm derisa po jepte intervistë.

Miza që i fluturonte shumë pranë, i ka hyrë në gojë dhe ai e ka përpirë, transmeton Telegrafi.

“E hëngra mizën. Nuk ndodhë një gjë e tillë për çdo ditë, proteina të pastra”, ka thënë Solis, para se të pinte një shishe me ujë.

Madje, kreu i shtetit është nxjerrë nga situata, duke thënë se këtë do ta transmetojnë menjëherë në CNN dhe do të bëhet temë në lajmet qendrore. /Telegrafi/


Në trend Fun

Më shumë
Tërmeti befason prezantuesen boshnjake gjatë transmetimit direkt, kamerat regjistruan reagimin e saj

Tërmeti befason prezantuesen boshnjake gjatë transmetimit direkt, kamerat regjistruan reagimin e saj

Interesante
Amerikani padit lotarinë, numrat fitues të tiketës së tij për vlerën prej 340 milionë dollarë iu tha se u shfaqen gabimisht

Amerikani padit lotarinë, numrat fitues të tiketës së tij për vlerën prej 340 milionë dollarë iu tha se u shfaqen gabimisht

Interesante
Një satelit me peshë dy ton do të bie sot në Tokë, mund të shihet duke fluturuar në rajon

Një satelit me peshë dy ton do të bie sot në Tokë, mund të shihet duke fluturuar në rajon

Interesante
Problemi matematikor i amerikanes 6-vjeçe që hutoi njerëzit në internet

Problemi matematikor i amerikanes 6-vjeçe që hutoi njerëzit në internet

Interesante
Zbulohet gjarpri më i madh në botë, anakonda peshon 200 kilogramë dhe është tetë metra e gjatë – kokën e ka sa të njeriut

Zbulohet gjarpri më i madh në botë, anakonda peshon 200 kilogramë dhe është tetë metra e gjatë – kokën e ka sa të njeriut

Interesante
Shihni çfarë gjeti një grua në kanalin e banjës: Është duke lëvizur dhe thonë se

Shihni çfarë gjeti një grua në kanalin e banjës: Është duke lëvizur dhe thonë se "duket si Çernobili"

Fun
Kalo në kategori