LAJMI I FUNDIT:

Poston video duke plaçkitur, kërkon sugjerime ku të kryejë vjedhjen e radhës (Video)

Poston video duke plaçkitur, kërkon sugjerime ku të kryejë vjedhjen e radhës (Video)
Screen-grab showing a man brazenly walking into an Iceland store and stealing a crate of drinks, Wigmore Lane, Luton, video posted on Thursday 28th June, 2018. A MAN has become an online sensation by posting shocking videos of him ROBBING a house on Instagram. The male has amassed over 16,000 followers in a week by uploading shocking clips of him stealing a television from a home, shoplifting from Iceland and robbing a customerÕs food in KFC. In his astonishing videos, the masked man Ð who goes by @no.face.ryo Ð even takes requests from fans for where he should rob next. It is believed that many of his thefts are filmed around the Bedfordshire and Hertfordshire areas in Southern England. In a video, which was posted on 29th June 2018, the male can be seen breaking into a house and stealing a television. ... SEE COPY AND VID ... PIC BY NEWS DOG MEDIA ... 0121 517 0019

Policia në Islandë dhe Angli, është vënë në kërkim të një të riu, që ka postuar videon në Instagram, ku shfaqet duke vjedhur në lokacione të ndryshme.

Reklama

Madje, ai ka kërkuar prej ndjekësve të tij, që t’i sugjerojnë se ku mund të plaçkit në të ardhmen, transmeton Telegrafi.

Në anën tjetër, ndjekësit e tij nuk është se iu ka pëlqyer ky veprim, duke u shprehur se duhet ta lë dhe të mos merret me hajni.

“Jeni shumë budalla, më mirë shko në shtëpi”, ka qenë një prej komenteve të shumta.

Filmimi që mund ta shihni më poshtë, e tregon atë derisa vjedhë një ekran në një shtëpi dhe e thyen më pas, si dhe disa hajni tjera. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Australiani i shokuar me vrimën që gjeti në oborrin e shtëpisë së tij

Australiani i shokuar me vrimën që gjeti në oborrin e shtëpisë së tij

Interesante
Biden rrëshqet dhe për pak sa nuk rrëzohet derisa zbret shkallëve nga aeroplani

Biden rrëshqet dhe për pak sa nuk rrëzohet derisa zbret shkallëve nga aeroplani

Interesante
Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Fun
Ariu mendohej se është sy patrembur, por kjo video dëshmon të kundërtën

Ariu mendohej se është sy patrembur, por kjo video dëshmon të kundërtën

Fun
Përdoruesi në TikTok ka një paralajmërimin të tmerrshëm për ‘shenjat e vogla’ në letrat e tualetit tek banjat publike

Përdoruesi në TikTok ka një paralajmërimin të tmerrshëm për ‘shenjat e vogla’ në letrat e tualetit tek banjat publike

Virale
Renditi copëzat në tabelën e shahut për 45 sekonda, 10-vjeçarja nga Malajzia thyen rekordin Guinness

Renditi copëzat në tabelën e shahut për 45 sekonda, 10-vjeçarja nga Malajzia thyen rekordin Guinness

Interesante
Kalo në kategori