LAJMI I FUNDIT:

Porsche zbulon dy modele të reja të “biçikletave elektrike” – çmimi do të jetë befasues

Porsche zbulon dy modele të reja të “biçikletave elektrike” – çmimi do të jetë befasues

Porsche sapo ka bërë të ditur se vjen me dy “biçikleta elektrike” të reja, Cross Performance dhe Cross Performance EXC.

Reklama

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, Porsche kërkon mesatarisht 14,800 dollarë mes dy modeleve të reja.

Siç bëhet e ditur, Porsche bashkëpunoi me Rotwild, prodhuesin e “biçikletave elektrike malore të nivelit të lartë” për të krijuar Cross Performance dhe Cross Performance EXC.

Në fund, dizajni me të cilin ka dalë thuhet se është frymëzuar nga linja e 911 dhe Taycan.

Secila prej biçikletave të reja përdor një motor elektrik Shimano EP-801 dhe një paketë baterie 630 Wh. /Telegrafi/

Në trend Auto

Më shumë
Azerbajxhani refuzoi një takim me krerët e Armenisë, Gjermanisë dhe Francës për shkak se nuk ishte i ftuar Erdogan

Azerbajxhani refuzoi një takim me krerët e Armenisë, Gjermanisë dhe Francës për shkak se nuk ishte i ftuar Erdogan

Auto
Cybertrucku

Cybertrucku "fluturon" pasi niset nga pika 0 derisa priste në trafik

Auto
Për të zotëruar një veturë në Singapor duhet të paguani 106 mijë dollarë

Për të zotëruar një veturë në Singapor duhet të paguani 106 mijë dollarë

Auto
“Koleksioni i bardhë”, shiten 60 vetura Porsche që sipas ekspertëve secila mund ta ketë vlerën e një milion dollarëve

“Koleksioni i bardhë”, shiten 60 vetura Porsche që sipas ekspertëve secila mund ta ketë vlerën e një milion dollarëve

Auto
Gjeni çantën tuaj të ëndrrave në dyqanin e ri italian ‘Furla’ në Prishtina Mall

Gjeni çantën tuaj të ëndrrave në dyqanin e ri italian ‘Furla’ në Prishtina Mall

Prishtina Mall
Turqia prezantoi një makinë fluturuese - ja si duket ajo, bëhen të ditura specifikat e saj

Turqia prezantoi një makinë fluturuese - ja si duket ajo, bëhen të ditura specifikat e saj

Auto
Kalo në kategori