LAJMI I FUNDIT:

Diskutimi i plotë: Politika e jashtme e Kosovës dhe dialogu me Serbinë – #TelegrafiSpace në Twitter

Diskutimi i plotë: Politika e jashtme e Kosovës dhe dialogu me Serbinë – #TelegrafiSpace në Twitter

Sonte (e martë) nga ora 20:00 në #TelegrafiSpace në Twitter u fol për politikën e jashtme të Kosovës dhe dialogun me Serbinë.

Reklama

– Cila është politika e jashtme e Kosovës?

– Çfarë duhet të ndryshojë?

– Si po shkon dialogu për marrëveshjen finale Kosovë-Serbi?

Për të diskutuar për këto tema folës janë:

Donika Emini – Opinioniste

Agon Maliqi – Opinionist

Debati u drejtua nga kryeredaktori i Telegrafi.com, Muhamet Hajrullahu. Të plotë  mund ta dëgjoni duke klikuar KËTU.