LAJMI I FUNDIT:

Polici ndaloi trafikun, shoqëroi rosën me zogjtë e vegjël që të kalojnë rrugën (Video)

Polici ndaloi trafikun, shoqëroi rosën me zogjtë e vegjël që të kalojnë rrugën (Video)

Trafiku në një rrugë të Dakotës së Veriut në Shtete e Bashkuara është ndaluar nga për një arsye jo të zakonshme.

Meqenëse një rosë me zogjtë e vegjël nuk mund të kalonte në anën tjetër, polici dhe një kalimtare rasti i kanë shoqëruar që të kalojnë të papenguara, transmeton Telegrafi.

Të pranishmit kanë qeshur me këtë skenë, pasi jo çdo ditë mund të shihet një parakalim i tillë nëpër rrugë. /Telegrafi/


Në trend Fun

Më shumë
Shikoni reagimin e burrit kur zbuloi se do të 'bëhej' baba për herë të shtatë

Shikoni reagimin e burrit kur zbuloi se do të 'bëhej' baba për herë të shtatë

Fun
Fermeri britanik që e shndërroi kombajnën në një “vilë luksoze”, nata në të kushton 120 funte

Fermeri britanik që e shndërroi kombajnën në një “vilë luksoze”, nata në të kushton 120 funte

Interesante
Një grua thotë se “u sulmua” nga pulëbardhat ndërsa ishte duke ngrënë drekë në plazh – bie në sy njëri prej komenteve

Një grua thotë se “u sulmua” nga pulëbardhat ndërsa ishte duke ngrënë drekë në plazh – bie në sy njëri prej komenteve

Interesante
Bateria i ngec në uretra, australiani humb organin gjenital

Bateria i ngec në uretra, australiani humb organin gjenital

Interesante
Një satelit me peshë dy ton do të bie sot në Tokë, mund të shihet duke fluturuar në rajon

Një satelit me peshë dy ton do të bie sot në Tokë, mund të shihet duke fluturuar në rajon

Interesante
Guiness

Guiness "ia merr" titullin, qenit më të vjetër ndonjëherë

Interesante
Kalo në kategori