Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në emisionin NBC ” Today ” në Amerikë.

Teksa emisioni po transmetohej ‘live’, pas prezantuesve ka kaluar një burrë i zhveshur, i cili po bënte vrap.

Ky moment nuk kaloi pa u vënë re nga prezantuesit Hoda Kotb , Savannah Guthrie dhe Craig Melvin, të cilët njoftuan publikun që një burrë lakuriq të kalonte pas rrugës Manhattan. /oranews/