LAJMI I FUNDIT:

Po bën gabime skandaloze, Ten Hag thyen heshtjen dhe tregon se çfarë do të bëj me Onanan

Po bën gabime skandaloze, Ten Hag thyen heshtjen dhe tregon se çfarë do të bëj me Onanan
Reklama

Andre Onana ka bërë një tjetër gabim që i ka kushtuar me humbje Manchester Unitedit.

Djajtë e Kuq janë mposhtur në Old Traford 3-2 nga Galatasaray në kuadër të xhiros së dytë të Ligës së Kampionëve.


Pas gabimit të mbrëmshëm, tifozët e United kanë shpërthyer në rrjetet sociale ndaj Andre Onanas, por trajneri Erik Ten Hag vazhdon t’i dalë në mbrojtje portierit kamerunas.

Kriza e madhe që ka kapluar Unitedin, Eriksen zbulon se çfarë po ndodhë në dhomat e zhveshjes
Lexo po ashtu Kriza e madhe që ka kapluar Unitedin, Eriksen zbulon se çfarë po ndodhë në dhomat e zhveshjes

Tekniku holandez ka thënë pas ndeshjes se Andre Onanën do ta mbështes dhe se kamerunasi është një portier i madh dhe një nga më të mirët në botë.

“Unë do ta inkurajoj Onanën, do ta mbështes. Do të flas me shumë futbollist, por në veçanti me Onanan ku do ta ketë mbështetjen time”.

I vetmi që shkëlqeu te United, Hojlund godet rëndë bashkëlojtarët e tij
Lexo po ashtu I vetmi që shkëlqeu te United, Hojlund godet rëndë bashkëlojtarët e tij

“Ai është portier i madh. Ai mund të jetë një nga më të mirët në botë”, tha Ten Hag.

“Ne kemi parë tashmë aftësitë e mëdha të Onanës dhe gjithashtu personalitetin e tij. Ai do të rikthehet, jam i sigurt”, përfundoi trajneri holandez. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Ekskluzive: Drita vendos për trajnerin e ri, prezantimi në 24 orët e ardhshme

Ekskluzive: Drita vendos për trajnerin e ri, prezantimi në 24 orët e ardhshme

Romak Zeqiri
Lionel Messi 'iu lut Guardiolës që ta transferonte atë te Man City' në mesazhet e rrjedhura nga WhatsApp

Lionel Messi 'iu lut Guardiolës që ta transferonte atë te Man City' në mesazhet e rrjedhura nga WhatsApp

Premier League
Luis  Enrique zbulon emrin e lojtarit më me ndikim në botë, nuk është Messi apo Mbappe

Luis Enrique zbulon emrin e lojtarit më me ndikim në botë, nuk është Messi apo Mbappe

Ndërkombëtare
Arsenali lidhet me një lëvizje shokuese për Kylian Mbappen

Arsenali lidhet me një lëvizje shokuese për Kylian Mbappen

Premier League
Çfarë i duhet Man United për të siguruar kualifikimin tutje, pas barazimit me Galatasaray?

Çfarë i duhet Man United për të siguruar kualifikimin tutje, pas barazimit me Galatasaray?

Liga e Kampionëve
Man City gati të 'lehtësojë largimin' e lojtarit për shkak të marrëdhënieve të këqija me Guardiolën

Man City gati të 'lehtësojë largimin' e lojtarit për shkak të marrëdhënieve të këqija me Guardiolën

Premier League
Kalo në kategori