LAJMI I FUNDIT:

Plagosi policin në krye të detyrës në Tiranë, ende asnjë gjurmë për autorin e dyshuar

Plagosi policin në krye të detyrës në Tiranë, ende asnjë gjurmë për autorin e dyshuar
Reklama

Policia e Tiranës ka vijuar kontrollet për kapjen e autorit, Klered Bozhani, i dyshuar për plagosjen e efektivit Edlir Alleshi, përgjatë gjithë orëve të natës.

Raportohet se kontrolle janë kryer gjithandej nëpër Tiranë nëpër zona, shtëpi të braktisura, magazina, por asnjë gjurmë nuk është zbuluar deri tani.


Ky është efektivi i “Shqiponjave” që u plagos me armë në Tiranë
Lexo po ashtu Ky është efektivi i “Shqiponjave” që u plagos me armë në Tiranë

Policia ka punuar me familjarët për një tentativë për t’u vetëdorëzuar, por deri tani nuk është arritur asgjë. Policia ka vënë në dispozicion 20 mijë euro shpërblim për këdo që jep informacion të vlefshëm për vendndodhjen e autorit të ngjarjes. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Vrasja e njërit prej të dyshuarve për grabitjen në Suharekë, deklarata e ministrit Sveçla dhe njohësve të sigurisë – të gjitha nga aksioni i Policisë së Kosovës

Vrasja e njërit prej të dyshuarve për grabitjen në Suharekë, deklarata e ministrit Sveçla dhe njohësve të sigurisë – të gjitha nga aksioni i Policisë së Kosovës

Lajme
Tha se Kosova është projekt i përkohshëm, Lushaku - Sadriu i reagon ministrit Aliu

Tha se Kosova është projekt i përkohshëm, Lushaku - Sadriu i reagon ministrit Aliu

Lajme
Shtetasit suedezë i morën me qera veturat Porsche dhe BMW në Aeroportin

Shtetasit suedezë i morën me qera veturat Porsche dhe BMW në Aeroportin "Adem Jashari", dhe nuk i kthyen më

Kronika e Zezë
Gruaja që u vra nga grabitësit në Prishtinë ishte shtetase e Suedisë, lajmi bën jehonë edhe në mediat atje

Gruaja që u vra nga grabitësit në Prishtinë ishte shtetase e Suedisë, lajmi bën jehonë edhe në mediat atje

Lajme
Vrasja e të dyshuarit për grabitjen në Suharekë, a reagoi sipas protokollit Policia e Kosovës?

Vrasja e të dyshuarit për grabitjen në Suharekë, a reagoi sipas protokollit Policia e Kosovës?

Siguri
Çitaku i drejtohet Aliut: Qeveritë janë të përkohshme, Kosova është e përjetshme

Çitaku i drejtohet Aliut: Qeveritë janë të përkohshme, Kosova është e përjetshme

Lajme
Kalo në kategori