LAJMI I FUNDIT:

Plagos aksidentalisht vëllanë, e ngatërron me drerin gjatë gjuetisë në Michigan

Plagos aksidentalisht vëllanë, e ngatërron me drerin gjatë gjuetisë në Michigan

Të shtunën një burrë në Michigan të SHBA-ve, aksidentalisht ka qëlluar me pushkë vëllanë e tij derisa kishin shkuar për gjueti – pasi e ngatërroi me drerin.

Reklama

Dy burra kishin shkuar për gjueti në Boston Township rreth 200 kilometra në veriperëndim të Detroitit, ku po kërkonin drerin që njëri prej tyre më herët e kishte plagosur, transmeton Telegrafi.

Rreth orës 17:30 ata ishin ndarë në një fushë misri për ta kërkuar drerin, kështu njëri mendoi se pa drerin dhe pa u menduar dy herë shkrepi një plumb – por në fund doli se kishte qëlluar vëllanë e tij.

Megjithatë kur e kuptoi se çfarë kishte bërë i telefonoi ndihmës së shpejtë për ta dërguar me urgjencë në spital vëllanë. Në anën tjetër, policia ka bërë të ditur se pas tretmanit gjendja e tij shëndetësore është përmirësuar.

Edhe pse në fillim policët nuk e dinin se si ka ardhur deri te plagosja, vëllezërit ishin shumë bashkëpunues me hetuesit të cilëve u treguan të vërtetën – ku më vonë u konfirmua se bëhej fjalë për një rast që nuk ishte bërë me qëllim. /Telegrafi/


Në trend Fun

Më shumë
Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Interesante
Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet

Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet "Kampionati Evropian i Seksit"

Interesante
Për të kursyer para gjeti një metodë interesante, burri nga Australia qëroi bananen para se të peshonte – shpresonte të ishte më e lehtë

Për të kursyer para gjeti një metodë interesante, burri nga Australia qëroi bananen para se të peshonte – shpresonte të ishte më e lehtë

Fun
U fut në market dhe tentoi të vjedhë, shitësja ia mbyllë derën me telekomandë – hajni në Australi detyrohet të kthejë shishen me alkool

U fut në market dhe tentoi të vjedhë, shitësja ia mbyllë derën me telekomandë – hajni në Australi detyrohet të kthejë shishen me alkool

Fun
Vajza nga Teksasi ka përfunduar shkollën e mesme në moshën 14-vjeçare

Vajza nga Teksasi ka përfunduar shkollën e mesme në moshën 14-vjeçare

Interesante
Policia në Angli nxori pasagjerin nga aeroplani pasi ishte kapur duke bërë një veprim të palejueshëm në tualet

Policia në Angli nxori pasagjerin nga aeroplani pasi ishte kapur duke bërë një veprim të palejueshëm në tualet

Interesante
Kalo në kategori