LAJMI I FUNDIT:

Përzierja e cila bënë mrekulli: Këta artikuj natyralë forcojnë eshtrat tuaja dhe zvogëlojnë dhembjen!

Përzierja e cila bënë mrekulli: Këta artikuj natyralë forcojnë eshtrat tuaja dhe zvogëlojnë dhembjen!

Janë të thjeshtë për përgatitje dhe aplikim, mirëpo kanë efekte të shkëlqyeshme

Preparati është plotësisht natyral, nuk mund të dëmtojë organizmin tuaj, por posaçërisht ndikon në përmirësimin e fortësisë së eshtrave, transmeton Telegrafi.


Ky ilaç natyral është i lehtë për t’u përgatitur dhe e gjitha që ju nevojitet janë:

– 10 lugë fara liri,
– 5 lugë susam të bluar,
– disa fara kungulli,
– disa fara gruri,
– pak fara luledielli,
– 3 lugë rrush të thatë,
– 1 kg mjaltë livadhesh.

Përgatitja:

Në një enë të madhe përzieni të gjithë përbërësit, duke përdorur lugën e drunjtë.

Kur t’i përzieni mirë, tretjen qiteni në kavanoz qelqi.

Aplikimi: Pini një lugë supe të këtij ilaçi para kafjalli dhe një para dreke. /Telegrafi/

Në trend Shëndetësi

Më shumë
Si të mbijetojmë 85 e më shumë vite

Si të mbijetojmë 85 e më shumë vite

Kalo në kategori