LAJMI I FUNDIT:

Përplaset me trafikndarësen, shpërthen në flakë automjeti në Elbasan

Përplaset me trafikndarësen, shpërthen në flakë automjeti në Elbasan

Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Elbasanit në orët e para të mëngjesit.

Reklama

Një makinë është përplasur me trafikndarësen dhe ka shpërthyer në flakë. Në vendngjarje ka shkuar policia dhe zjarrëfiksja e ndërsa drejtuesi i mjetit ka arritur të dalë nga makina pa pësuar dëmtime, raporton Euronews Albania.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 05.00 të mëngjesit në unazën jugore të qytetit të Elbasanit. Makina është përplasur me një trafikndarëse që shërben në vendin ku prej muajsh po ndërtohet një nënkalim që lidh qytetin me varrezat.

Grupi hetimor dhe policia ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentit. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Sveçla prezanton dëshmi të reja se si grupi terroristë kishte zhvilluar trajnime ushtarake në Serbi

Sveçla prezanton dëshmi të reja se si grupi terroristë kishte zhvilluar trajnime ushtarake në Serbi

Lajme
Prezantohen pesë video ku shihet grupi terrorist duke kryer stërvitje në pronën e Radoiçiqit para sulmit të 24 shtatorit

Prezantohen pesë video ku shihet grupi terrorist duke kryer stërvitje në pronën e Radoiçiqit para sulmit të 24 shtatorit

Lajme
Drejtori i Policisë: Rreshteri Afrim Bunjaku humbi jetën nga shpërthimi i një mine të telekomanduar, shfaq pamjet

Drejtori i Policisë: Rreshteri Afrim Bunjaku humbi jetën nga shpërthimi i një mine të telekomanduar, shfaq pamjet

Siguri
Drejtori i PK-së: Qendra e grupit terrorist ishte Kopaniku – katër ditë para sulmit u kryen përgatitjet finale në një ndër poligonet më të mëdha të ushtrisë serbe

Drejtori i PK-së: Qendra e grupit terrorist ishte Kopaniku – katër ditë para sulmit u kryen përgatitjet finale në një ndër poligonet më të mëdha të ushtrisë serbe

Lajme
“Interpelancë me Ramën”, Basha: Të sqarojë urgjentisht deklaratën për KFOR-in

“Interpelancë me Ramën”, Basha: Të sqarojë urgjentisht deklaratën për KFOR-in

Lajme

"Një tjetër fuçi baruti në Evropë”, The Guardian: Serbia tërheq disa trupa nga kufiri me Kosovën pas paralajmërimit nga SHBA

Lajme
Kalo në kategori