LAJMI I FUNDIT:

Përpjekja për të thyer rekordin nuk shkoi si duhet, theu qafën gjatë paraqitjes në cirk (Video, +18)

Përpjekja për të thyer rekordin nuk shkoi si duhet, theu qafën gjatë paraqitjes në cirk (Video, +18)

Gjimnasti i paemëruar nga Koreja e Veriut, e ka thyer qafën gjatë shfaqjes së cirkut, që është zhvilluar në Moskë të Rusisë.

Ai ka dashur të thyej rekordin, duke u rrotulluar gjashtë herë në ajër, por rënia nuk ka qenë e suksesshme, transmeton Telegrafi.


Të pranishmit kanë duartrokitur për guximin e tij, megjithëse atë e kanë nxjerrë përjashta me lëndime serioze dhe nuk bëhet e ditur çfarë gjendje shëndetësore ka.

Deri më tani, rekordin për pesë rrotullime në ajër, e mbanë pjesëtari i një cirku kinez. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Mbi 33 milionë shikime - vogëlushi filloi të kërcente menjëherë pasi bëri hapat e para në jetë

Mbi 33 milionë shikime - vogëlushi filloi të kërcente menjëherë pasi bëri hapat e para në jetë

Fun
Ke gabuar gjatë gjithë jetës: Një i ri tregoi se si hahen ëmbëlsirat Tic Tac, njerëzit janë të shokuar

Ke gabuar gjatë gjithë jetës: Një i ri tregoi se si hahen ëmbëlsirat Tic Tac, njerëzit janë të shokuar

Fun
Hajduti profesionist xhepash zbulon sekretet e vjedhjeve: Turistët janë objektivi i preferuar - kur duhet të jeni veçanërisht të kujdesshëm

Hajduti profesionist xhepash zbulon sekretet e vjedhjeve: Turistët janë objektivi i preferuar - kur duhet të jeni veçanërisht të kujdesshëm

Fun
Në mes të një fjalimi të 'zjarrtë', një kryebashkiaku kolumbian i bien pantollat

Në mes të një fjalimi të 'zjarrtë', një kryebashkiaku kolumbian i bien pantollat

Fun
Prindërit i shpuan veshët një foshnje tre muajshe dhe zemëruan publikun

Prindërit i shpuan veshët një foshnje tre muajshe dhe zemëruan publikun

Fun
Ngjarje e pazakontë - pastrojnë borën me makinë kositëse të barit

Ngjarje e pazakontë - pastrojnë borën me makinë kositëse të barit

Fun
Kalo në kategori