LAJMI I FUNDIT:

Përmes fotografisë së një miku të sëmurë rëndë, Aniston paralajmëron fansat për rrezikun nga COVID-19

Përmes fotografisë së një miku të sëmurë rëndë, Aniston paralajmëron fansat për rrezikun nga COVID-19
(Foto: Instagram/jenniferaniston)

Jennifer Aniston e ka shpërndarë një imazh zemërthyes duke detajuar betejën e tmerrshme të një mikut të saj me coronavirusin.

Reklama

Në një fotografi të publikuar në profilin e saj në Instagram, shfaqet miku i aktores në gjendje të rëndë i lidhur me aparaturën mjekësore.

Në fotografinë pasuese, Aniston e ka postuar një imazh të përbashkët me kolegen nga seriali “Friends”, Courteney Cox, teksa të dyja mbajnë maska.

“Ky është miku ynë Kevin. Me shëndet të përsosur, pa asnjë problem shoqërues shëndetësor. Ky është COVID-19. Kjo është reale”.

“Nuk duhet të jemi aq naivë të mendojmë se mund ta shmangim këtë… nëse duam që kjo të përfundojë, dhe duam apo? Hapi i vetëm që mund të bëjmë është, ju lutem, mbani maskë”.

“Vetëm mendoni për ata që tashmë kanë vuajtur nga ky virus i tmerrshëm. Bëjeni për familjen tuaj. Dhe sidomos për vetveten. COVID-19 i atakon të gjitha moshat”, ka shkruar Aniston në postimin e saj. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Me fotografi provokuese nga pushimet, Enca thotë se ka rënë në dashuri me shokun e saj më të mirë

Me fotografi provokuese nga pushimet, Enca thotë se ka rënë në dashuri me shokun e saj më të mirë

Magazina
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Bebe Rexha tregon barkun e shëndoshur: Jam në epokën time të shtimit në peshë dhe çfarë?

Bebe Rexha tregon barkun e shëndoshur: Jam në epokën time të shtimit në peshë dhe çfarë?

Magazina
Fitoi çmimet për ‘aktoren’ dhe ‘aktorin’ më të mirë - si arriti ta thyejë kategorinë gjinore të festivaleve “Virgjëresha Shqiptare”, Rinë Krasniqi?

Fitoi çmimet për ‘aktoren’ dhe ‘aktorin’ më të mirë - si arriti ta thyejë kategorinë gjinore të festivaleve “Virgjëresha Shqiptare”, Rinë Krasniqi?

Butrint Avdyli
Rita Ora mahnit me linjat trupore në fotografitë e reja nga palestra

Rita Ora mahnit me linjat trupore në fotografitë e reja nga palestra

Magazina
Kalo në kategori