Vëllezërit Xhaka janë përballur për herë të parë mes vete.

Taulanti që luan me Shqipërinë dhe Graniti me Zvicrën kanë pasur disa duele në pjesën e parë.

Zvicra është duke fituar me rezultat 1-0 pas një goli të Fabian Schar.

Shqipëria po luan me një lojtarë me pak, pas përjashtimit të kapitenit Lorik Cana. /Telegrafi/