LAJMI I FUNDIT:

Për shpërblim, deri në Berlin me Patos!

Për shpërblim, deri në Berlin me Patos!

Kampionati Evropian ka filluar e bashkë me të edhe emocionet e pafundme për të gjithë adhuruesit e futbollit! Por këtë vit, ky kampionat është më ndryshe, më i veçantë!

Pse vallë?

Kjo sepse Patos sjell më shumë se vetëm futboll. Me një super lojë shpërblyese që do të ndezë zemrat e të gjithë tifozëve, jeni të ftuar të përjetoni një Kampionat Evropian të mbushur me dhurata të pabesueshme dhe surpriza të këndshme. 

Jeni kurioz si të merrni pjesë?

Kërkoni kuponin brenda paketimeve të Patos-it. Kuponët përmbajnë lojtarët më të mirë të kombëtareve më të fuqishme evropiane. Mbledhni më pas kuponët, ngjitni ato në albumin e veçantë dhe për çdo faqe të mbushur, ju fitoni një shans për të fituar dhurata fantastike. 

Në momentin që keni mbushur një faqe të albumit, do të keni mundësinë të fitoni një nga këto shpërblime ekskluzive:

– 333 Dëgjuese bluetooth

– 222 Topa futbolli

– 111 Smart watch

– 99 Tableta

– 99 Samsung A05

– 11 Trotineta

– 5 Sony PS5 dhe 

– 5 iphone 15

Por kjo nuk është e gjitha! Patos gjithashtu do të shpërndajë mijëra fanella dhe çokollata të shijshme Tadelle për të gjithë pjesëmarrësit. 

Për çdo faqe të mbushur në albumin e lojtarëve, ju afroni edhe më shumë drejt Berlinit, vendi ku do të kurorëzohet kampioni i ri i Europës. 

Imagjinoni emocionin kur të fitoni një nga këto dhurata madhështore dhe të ndjeni adrenalinën e një kampionati të vërtetë futbolli. 

Ky Kampionat Evropian është më speciali ndonjëherë dhe Patos është këtu për të bërë atë që të ndihet vërtet i jashtëzakonshëm. 

Merrni pjesë në lojën shpërblyese dhe përjetoni një aventurë të paharrueshme derisa të fitoni dhuratat që do t’i keni përjetësisht në kujtime.

Pa Patos, s’bon!