LAJMI I FUNDIT:

Pastruesi profesionist zbulon si mund ta mbani automjetin tuaj me erë të freskët për një vit

Pastruesi profesionist zbulon si mund ta mbani automjetin tuaj me erë të freskët për një vit

Shpesh mund ta gjeni veten duke udhëtuar në makinën tuaj për më shumë kohë.

Reklama

Por, është koha të hiqni aromat e lira të ajrit në një përpjekje për ta mbajtur makinën tuaj me erë të këndshme, sepse një kapëse rrobash druri do të kryejë punë – dhe funksionon edhe në shtëpinë tuaj.

Pastruesit profesionistë kanë rënë dakord që mënyra më e mirë dhe e lehtë për të mbajtur erë të freskët makinën tuaj është të përdorni kapësen nga vendi ku del ajri.

Thjesht shtoni disa pika vaj esencial të preferuar, i cili do të absorbohet nga druri.

“Kjo është një ide e mrekullueshme për një aromatizues pa shpenzime” zbuloi një komentues. “Unë e dua këtë, është një alternativë e këndshme, natyrore”, shtoi një tjetër. /Telegrafi/