LAJMI I FUNDIT:

Pastroni pluhurin pas radiatorit në vetëm pak sekonda: Merrni shpejt një tharëse flokësh

Pastroni pluhurin pas radiatorit në vetëm pak sekonda: Merrni shpejt një tharëse flokësh

Amvisat me përvojë përpiqen të na lehtësojnë telashet me këshilla dhe truke të dobishme

Në një grup në Facebook shpesh ndahen këshilla për këtë temë dhe njëra prej tyre tërhoqi vëmendjen si të përdoruesve të këtij rrjeti social, ashtu vëmendjen tonë.


Domethënë, një grua pyeti se si të shpëtojë nga pluhuri dhe papastërtia që mblidhet midis radiatorit dhe murit.

Përgjigjja mblodhi shumë pëlqime shumë shpejt dhe do ta kuptoni pse, transmeton Telegrafi.

Edhe pse disa i sugjeruan blerjen e një furçe të veçantë për të pastruar radiatorin për të eliminuar pluhurin që mblidhet pas radiatorit, të tjerë e këshilluan që të mos shpenzonte para, sepse ka një mënyrë shumë më të thjeshtë për ta zgjidhur këtë problem.

Për t’i përmirësuar gjërat, ju nevojitet vetëm një aparat që shumica prej jush e keni tashmë në shtëpi. Është tharësja e flokëve.

A e kuptoni se si funksionon gjithçka?

Aktivizoni tharësen e flokëve dhe drejtojeni në drejtim të pluhurit.

Si t’i pastroni në mënyrën më të thjeshtë radiatorët me mjete natyrale
Lexo po ashtu Si t’i pastroni në mënyrën më të thjeshtë radiatorët me mjete natyrale

Ajri nga tharësja e flokëve do të shpërndajë pluhurin, të cilin më pas mund ta pastroni lehtësisht me fshesë elektrike dhe në këtë mënyrë të rregulloni rrëmujën.

– Unë përdor një tharëse flokësh për të hequr pluhurin dhe më pas fshij atë që del jashtë – shkroi një përdorues dhe i kënaqi të gjithë në grup. /Telegrafi/

Në trend Stil

Më shumë
Burri hasi në një gur varri me një kod QR - kur e skanoi nuk mund ta imagjinonte se çfarë pa

Burri hasi në një gur varri me një kod QR - kur e skanoi nuk mund ta imagjinonte se çfarë pa

A e dini se...
Meshkujt e këtyre shteteve e kanë penisin më të madh në botë

Meshkujt e këtyre shteteve e kanë penisin më të madh në botë

Lifestyle
Kurrë nuk do t’ju kujtohet, por ndihmon shumë: Përse të gjithë në banjë duhet të mbajmë një buqetë eukaliptusi!

Kurrë nuk do t’ju kujtohet, por ndihmon shumë: Përse të gjithë në banjë duhet të mbajmë një buqetë eukaliptusi!

Bëje vet
Meshkujt të cilët ju bëjnë këto pesë pyetje janë bindshëm më të mirët në seks

Meshkujt të cilët ju bëjnë këto pesë pyetje janë bindshëm më të mirët në seks

Intimitet dhe Pasion
Disa arsye pse mund të jeni beqarë, sipas shkencës

Disa arsye pse mund të jeni beqarë, sipas shkencës

Lifestyle
10 kuriozitete mbi macet, që ndoshta nuk i dinit

10 kuriozitete mbi macet, që ndoshta nuk i dinit

A e dini se...
Kalo në kategori