LAJMI I FUNDIT:

Pas zëvendësministrave, Qeveria Haradinaj rrit edhe numrin e koordinatorëve

Pas zëvendësministrave, Qeveria Haradinaj rrit edhe numrin e koordinatorëve

Qeveria e Kosovës në mbledhjen e mbajtur sot, ka marrë vendim që të rris numrin e koordinatorëve.

Reklama

Në këtë mbledhje u mor vendim që Mendim Rugova të emërohet koordinator për Ndryshime Klimatike dhe Çështje të Ambientit.

Po ashtu Rexhep Hoti është emëruar koordiantor nacional për Kulturë, Rini dhe Sport.

Gjatë kësaj mbledhje u miratua edhe urdhri për obligimin e ministrave, për zbatimin e udhëzimit administrativ për udhëtimet zyrtare. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Të maskuar e të armatosur - Kurti publikon fotografitë e grupit kriminal që sulmuan policinë në veri

Të maskuar e të armatosur - Kurti publikon fotografitë e grupit kriminal që sulmuan policinë në veri

Lajme
Vrasja e policit dhe plagosja në veri, kryeministri dhe zv.drejtori i policisë mbajn konferencë

Vrasja e policit dhe plagosja në veri, kryeministri dhe zv.drejtori i policisë mbajn konferencë

Lajme
Kurti: Ditë e rëndë për vendin tonë, janë 30 persona të armatosur që po vazhdojnë sulmet ndaj Policisë së Kosovës

Kurti: Ditë e rëndë për vendin tonë, janë 30 persona të armatosur që po vazhdojnë sulmet ndaj Policisë së Kosovës

Lajme
Lajmi për vrasjen e policit në Banjskë dhe plagosjes së një tjetri, zë vend në ballinat e mediave botërore

Lajmi për vrasjen e policit në Banjskë dhe plagosjes së një tjetri, zë vend në ballinat e mediave botërore

Lajme
Reagon familja e policit të vrarë në veri: Të vdesësh për atdhe është sikur të rilindësh përsëri

Reagon familja e policit të vrarë në veri: Të vdesësh për atdhe është sikur të rilindësh përsëri

Lajme
Pacolli publikon fotografinë e policit të vrarë në veri

Pacolli publikon fotografinë e policit të vrarë në veri

Lajme
Kalo në kategori