Me afrimin e festave të fundvitit, por rritet edhe frika për një izolim total si pasojë e variantit të ri të COVID-19 i njohur si Omicron, por jo për të gjithë këto gjëra vlejnë.

Fëmijët e pasur të internetit kanë brenga tjera – si të kalojnë sa më mirë nëpër vende ekzotike të mbuluar nga luksi i pafund, transmeton Telegrafi.

Të pasurit nuk hezitojnë të shfaqin nëpër rrjete sociale fotografi të ndryshme nga pushimet e tyre – duke filluar nga skijimi në San Moritz të alpeve zvicerane e deri të plazhet e Dubait.

Se për çfarë bëhet fjalë shikoni fotokolazhin e publikuar më poshtë, që tregon jetën luksoze të rinjve që udhëtojnë me aeroplanë privatë dhe kanë një flotë me vetura të shtrenjta. /Telegrafi/

Reklama
Reklama