Olsi është shpallur kampion me ekipin e moshave në kohën që ai ka luajtur futboll, por për disa arsye ai u shkëput nga futbolli profesionist, por jo nga dashuria e tij për futbollin.

Big Brother e dërgoi atë në stadiumin “Selman Stërmasi” ku ai u takua edhe me idhullin e tij, portierin e kombëtares dhe të Partizanit, Alban Hoxha.

Lajmet e fundit rreth Big Brother Albania Lajmet e fundit rreth Big Brother Albania

Pas penalltisë së parë të humbur, Olsi nuk ka gabuar në të dytën, duke e dërguar topin në rrjetë, pas shpinë së portierit Hoxha.