LAJMI I FUNDIT:

Nuk do të shihni më miza të bezdisshme: Hiqni qafe duke përdorur vetëm një artikull ushqimor që e përdorni çdo ditë

Nuk do të shihni më miza të bezdisshme: Hiqni qafe duke përdorur vetëm një artikull ushqimor që e përdorni çdo ditë

Ato janë të bezdisshme dhe nuk janë të lehta për t’u hequr qafe pasi shpejtësia e tyre e riprodhimit është e mahnitshme

Reklama

Aktualisht, këta mysafirë të bezdisshëm mund të kenë filluar festën në shtëpinë tuaj, por procedura për largimin e tyre është shumë e thjeshtë.

Shtëpia do të ketë erë qielli dhe mizat nuk do t’ju shqetësojnë më.

Ju duhet vetëm një artikull ushqimor që e që keni tashmë në kuzhinën tuaj, transmeton Telegrafi.

Mjafton të prisni tre deri në katër limona në gjysmë dhe t’i rendisni në raftet e furrës dhe t’i lini të qëndrojnë gjatë gjithë natës.

Kurrë nuk bën të provoni ushqimin në të cilin ka qëndruar miza: Vërejtje serioze e shkencëtarëve!
Lexo po ashtu Kurrë nuk bën të provoni ushqimin në të cilin ka qëndruar miza: Vërejtje serioze e shkencëtarëve!

Dera e furrës duhet të jetë e hapur.

Të nesërmen në mëngjes mbylleni furrën dhe aktivizojeni në temperaturë më të ulët për disa minuta.

Më pas lëreni të ftohet plotësisht, kurse limonët i hidhni në mbeturina. /Telegrafi/

Në trend Stil

Më shumë
Ajo që shihni për herë të parë në një foto mund të zbulojë aspekte të fshehura të personalitetit tuaj

Ajo që shihni për herë të parë në një foto mund të zbulojë aspekte të fshehura të personalitetit tuaj

Lifestyle
Cili gjarpër helmues ka dhëmbët më të gjatë?

Cili gjarpër helmues ka dhëmbët më të gjatë?

Libri i madh i kafshëve
A e dini se sa kohë mund të lihen rrobat në rrobalarëse?

A e dini se sa kohë mund të lihen rrobat në rrobalarëse?

Bëje vet
Gjithçka që nuk dinit për nepërkën: Ku dhe si jetojnë dhe si t'i njohim

Gjithçka që nuk dinit për nepërkën: Ku dhe si jetojnë dhe si t'i njohim

A e dini se...
Një test personaliteti që zbulon se cilat janë problemet tuaja: Çfarë keni parë së pari në foto - krokodilin apo zogun?

Një test personaliteti që zbulon se cilat janë problemet tuaja: Çfarë keni parë së pari në foto - krokodilin apo zogun?

Lifestyle
Kureshtar, inteligjent dhe energjik: Borador, një qen i krijuar për një idil familjar

Kureshtar, inteligjent dhe energjik: Borador, një qen i krijuar për një idil familjar

Kërshëri
Kalo në kategori