LAJMI I FUNDIT:

Nuk i pengoi shiu, era e as rrufeja – dy çifte vallëzuan rreth dhjetë minuta para konviktit të studentëve në Zagreb të Kroacisë

Nuk i pengoi shiu, era e as rrufeja – dy çifte vallëzuan rreth dhjetë minuta para konviktit të studentëve në Zagreb të Kroacisë

Era e fortë dhe reshjet e shiut – madje as rrufeja – nuk i kanë penguar katër të rinj të kërcejnë në shi para qendrës studentore në Zagreb.

Reklama

Sipas mediave kroate, përcjell Telegrafi, bëhet fjalë për pamje që janë realizuar në kohën kur një stuhi kishte përfshirë pjesë të Kroacisë qendrore dhe në Zagreb një erë e fortë rrëzoi disa pemë.

“Ishte shumë e ëmbël! Kryesisht sepse mendoj se vajzat dhe djemtë nuk njiheshin me njëri-tjetrin”, ka thënë personi që ka marrë pamjet.

Siç ka thënë ajo, nga dritarja ka parë dy vajza që dolën nga qendra studentore.

“Ato nuk nxitonin, edhe pse të gjithë rreth tyre vraponin për t’u larguar nga shiu. Ata u ndalën dhe u kënaqën dhe filluan të kërcejnë me njëri-tjetrin”.

“Papritur erdhën djemtë nga një pavijon tjetër dhe ata bashkë filluan të kërcejnë aq ëmbël. Dhe ata vërtet kërcyen, rreth 10 minuta”. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Fun
Renditi copëzat në tabelën e shahut për 45 sekonda, 10-vjeçarja nga Malajzia thyen rekordin Guinness

Renditi copëzat në tabelën e shahut për 45 sekonda, 10-vjeçarja nga Malajzia thyen rekordin Guinness

Interesante
Edhe lepuri “çartet” kur “kallet” për seks (Video)

Edhe lepuri “çartet” kur “kallet” për seks (Video)

Fun
Fakti se ushtaret zvicerane do të kenë “të brendshme të tjera” bëhet lajm në mediat botërore

Fakti se ushtaret zvicerane do të kenë “të brendshme të tjera” bëhet lajm në mediat botërore

Interesante
Ariu “alkoolist”, pi birra nga shqiptari (Video)

Ariu “alkoolist”, pi birra nga shqiptari (Video)

Fun
Australiani i shokuar me vrimën që gjeti në oborrin e shtëpisë së tij

Australiani i shokuar me vrimën që gjeti në oborrin e shtëpisë së tij

Interesante
Kalo në kategori