Noizy dhe Varrosi shoqërinë dhe shakatë ndërmjet tyre me raste i shfaqin edhe para fansave që i ndjekin në rrjetet sociale.

Kështu ka ndodhur edhe së fundmi, kur Rigels Rajku e ka publikuar një video, në të cilën shfaqet një modele duke bërë sfilatë me të brendshme.

Fiziku i saj është për t’u admiruar dhe format e saja janë të përsosura.

Noizy dhe Varrosi gjejnë zëvendësusesen e Encës, prezantojnë bukuroshen më të re të OTR Records (Foto) Noizy dhe Varrosi gjejnë zëvendësusesen e Encës, prezantojnë bukuroshen më të re të OTR Records (Foto)

Vdektë Varrosi për ty Jarebi”, ka shkruar Noizy në përshkrim.

Vdekt Varrosi per ty Jarebi ?

A post shared by NOIZY (@zinizin) on Oct 14, 2017 at 7:03am PDT

Sierra Skye është një modele e veshjeve të brendshme dhe bikinive nga Los Angelesi, e cila u bë e famshme në vitin 2015.

Ajo ka afro tre milionë ndjekës në Instagram

Asokohe, ajo u bë e njohur dhe shumë e ndjekur në rrjetet sociale kur filloi të publikonte fotografi që vinin në pah figurën e saj mahnitëse dhe mënyrën e saj të jetesës.

Sierra ka një fizik mbresëlënës (Instagram)

E lindur dhe rritur në Kaliforni, Sierra ka origjinë amerikane dhe italiane. Bukuroshja ka punuar për kompani të ndryshme në vendin e saj, ndërsa i pëlqen më shumë të jetë një modele fitnesi.

Trupi i modeles është për t’u admiruar (Instagram)

Tashmë, atë e njohur në gjithë botën dhe numëron afro tre milionë ndjekës në Instagram. /Telegrafi/