LAJMI I FUNDIT:

Një teknikë për orgazma të shumëfishta që pakkush e di: Gjithmonë do të dëshironi më shumë, më shumë, dhe më shumë…

Një teknikë për orgazma të shumëfishta që pakkush e di: Gjithmonë do të dëshironi më shumë, më shumë, dhe më shumë…

Gratë dhe burrat e duan një gjë – orgazma të jetë kënaqësi e dyanshme

Reklama

Kjo gjë te gratë është paksa më e vështirë. Prandaj kjo teknikë është zakon, sepse çon deri në orgazma të shumëfishta.

Teknika “kunjaze” që bën mrekulli çon deri në orgazma të shumëfishta dhe është e thjeshtë të praktikohet.

Penisi, jo penetrimi, luan një rol të rëndësishëm dhe teknika e sipërpërmendur praktikisht do të thotë “nxitje për të urinuar”, transmeton Telegrafi.

Megjithatë, kjo duhet kuptuar në kuptimin figurativ, sepse bëhet fjalë për ejakulimin e femrës gjatë orgazmës.

Orgazma e garantuar: Mësoni t’i bëni masazh vagjinës së saj!...
Lexo po ashtu Orgazma e garantuar: Mësoni t’i bëni masazh vagjinës së saj!...

Si praktikohet kjo teknikë?

Pasi që mashkulli disa herë të depërtojë në femrën, ai largohet, e kap penisin me gishtin e madh dhe gishtin tregues dhe fillon ta godasë ritmikisht vagjinën me maje penisi. Në fillim është e nevojshme që të mësoheni, mirëpo efekti do të jetë i pakrahasueshëm.

Fillimisht duhet të goditni butësisht vetëm buzët e jashtme, pastaj buzët e brendshme dhe hyrjen e vagjinës. Vetëm atëherë arrihet vendi më i ndjeshëm – klitori.

Për shkak të qarkullimit të shtuar të gjakut në buzë, kjo goditje e thjeshtë do të kthehet në stimulim intensiv të të gjithë vagjinës, shpesh duke përfunduar me një ose më shumë orgazma shpërthyese. /Telegrafi/

Në trend Stil

Më shumë
Tri shenjat që tregojnë se partneri/ja është një tradhtar serialë

Tri shenjat që tregojnë se partneri/ja është një tradhtar serialë

Lifestyle
Nëse doni ta dini a do t’ju tradhtojë gruaja, shikojani gjoksin

Nëse doni ta dini a do t’ju tradhtojë gruaja, shikojani gjoksin

Lifestyle
Parfumet kanë afat përdorimi: Si ta ruani më gjatë aromën tuaj të preferuar

Parfumet kanë afat përdorimi: Si ta ruani më gjatë aromën tuaj të preferuar

Lifestyle
Ja ku ndodhet shtëpia më e shtrenjtë në botë! Ka jetuar në të mbreti, e vjetër 190 vjet, kurse tani pronar është një ukrainas me ndikim

Ja ku ndodhet shtëpia më e shtrenjtë në botë! Ka jetuar në të mbreti, e vjetër 190 vjet, kurse tani pronar është një ukrainas me ndikim

Shtëpi të bukura
Ana e errët sipas shenjave të horoskopit

Ana e errët sipas shenjave të horoskopit

Astrologji
Kamasutra, për seks joshës dhe perfekt

Kamasutra, për seks joshës dhe perfekt

Këshilla Lifestyle
Kalo në kategori