LAJMI I FUNDIT:

Orgazma

209 Artikuj

Mjekët shpjegojnë pesë mitet më të mëdha për shtatzëninë

Mjekët shpjegojnë pesë mitet më të mëdha për shtatzëninë

Shëndetësi Lajme
Çfarë ishte zëri misterioz që u degjua gjatë koncertit në Los Angeles?

Çfarë ishte zëri misterioz që u degjua gjatë koncertit në Los Angeles?

Fun Lajme
Orgazma cervikale të çon në eufori: “Provojeni vetë përpara se të përfshini partnerin”

Orgazma cervikale të çon në eufori: “Provojeni vetë përpara se të përfshini partnerin”

Intimitet dhe Pasion
Instruktorja e jogës pohon se mund të arrijë orgazmën në pak sekonda, pa stimulim

Instruktorja e jogës pohon se mund të arrijë orgazmën në pak sekonda, pa stimulim

Këshilla dhe arsye
Orgazma e garantuar: Mësoni t’i bëni masazh vagjinës së saj!…

Orgazma e garantuar: Mësoni t’i bëni masazh vagjinës së saj!…

Intimitet dhe Pasion
I kërkuam ChatGPT-it ca këshilla seksi dhe përgjigjja ishte pak e sikletshme!

I kërkuam ChatGPT-it ca këshilla seksi dhe përgjigjja ishte pak e sikletshme!

Intimitet dhe Pasion
Gjithnjë e më shumë femra po i zbukurojnë pjesët intime! Filerët në pikën G ndihmojnë në orgazëm

Gjithnjë e më shumë femra po i zbukurojnë pjesët intime! Filerët në pikën G ndihmojnë në orgazëm

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Katër zona erogjene për të cilat nuk keni ditur që ekzistojnë, ndërkaq ju krijojnë kulmin e kënaqësisë!

Katër zona erogjene për të cilat nuk keni ditur që ekzistojnë, ndërkaq ju krijojnë kulmin e kënaqësisë!

Intimitet dhe Pasion
Shkenca: Me këto pesë truqe do ta bëni atë të përjetojë orgazëm!

Shkenca: Me këto pesë truqe do ta bëni atë të përjetojë orgazëm!

Intimitet dhe Pasion
Sipas hulumtimeve të reja, ky lloj i meshkujve i dhurojnë orgazmat më të mira

Sipas hulumtimeve të reja, ky lloj i meshkujve i dhurojnë orgazmat më të mira

Intimitet dhe Pasion
shutterstock

Seksi jo gjithmonë duhet të përfundojë me orgazëm

Intimitet dhe Pasion
A arrihet orgazma më shpesh me bashkëshortin apo me dashnorin?

A arrihet orgazma më shpesh me bashkëshortin apo me dashnorin?

Në çift
A ngel më lehtë me barrë femra nëse kënaqet në seks?

A ngel më lehtë me barrë femra nëse kënaqet në seks?

Intimitet dhe Pasion
Nga politika deri te orgazma

Nga politika deri te orgazma

Intimitet dhe Pasion
Fakte befasuese mbi dallimet midis orgazmës së mashkullit dhe asaj të femrës

Fakte befasuese mbi dallimet midis orgazmës së mashkullit dhe asaj të femrës

Intimitet dhe Pasion
Cara Delevingne i dhuroi orgazmën e saj shkencës, por si dhe pse?!

Cara Delevingne i dhuroi orgazmën e saj shkencës, por si dhe pse?!

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Përse na dridhen këmbët pas seksit të mirë: Mjekja ka zbuluar të vërtetën

Përse na dridhen këmbët pas seksit të mirë: Mjekja ka zbuluar të vërtetën

Intimitet dhe Pasion
Harrojeni pikën-G, ja ku fshihet kënaqësia

Harrojeni pikën-G, ja ku fshihet kënaqësia

Intimitet dhe Pasion
Çfarë duhet të dini për përdorimin e vibratorit: Gjithnjë e më shumë gra po e praktikojnë, por çfarë ndikimi ka në shëndet?

Çfarë duhet të dini për përdorimin e vibratorit: Gjithnjë e më shumë gra po e praktikojnë, por çfarë ndikimi ka në shëndet?

Këshilla dhe arsye
Ja përse do të duhej të masturboni gjatë menstruacioneve

Ja përse do të duhej të masturboni gjatë menstruacioneve

Këshilla dhe arsye
Po sikur të mos dijë si të të kënaqë dhe të bëjë seks gjithmonë me shpejtësinë e lepurit?

Po sikur të mos dijë si të të kënaqë dhe të bëjë seks gjithmonë me shpejtësinë e lepurit?

Në çift
Orgazma klitorale: Udhërrëfyese për “punë dore”

Orgazma klitorale: Udhërrëfyese për “punë dore”

Në çift
Pse gratë mund të ‘përfitojnë’ më shumë nga kanabisi sesa burrat?!

Pse gratë mund të ‘përfitojnë’ më shumë nga kanabisi sesa burrat?!

Shëndetësi Lajme
Ku dëshiron të ejakulojë i dashuri juaj? Nuk është njësoj, sepse flet shumë për të

Ku dëshiron të ejakulojë i dashuri juaj? Nuk është njësoj, sepse flet shumë për të

Në çift