LAJMI I FUNDIT:

Një person në Lipjan gjendet pa ndjenja në shtëpi, pastaj vdes në QKUK – rasti në hetim

Një person në Lipjan gjendet pa ndjenja në shtëpi, pastaj vdes në QKUK – rasti në hetim
Foto: Ilustrim

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një person është gjetur pa ndjenja në shtëpinë e tij në Lipjan dhe më pas ka ndërruar jetë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

Reklama

Rasti ka ndodhur të martën në Lipjan, në ora 12:50.

“Është raportuar se viktima mashkull kosovar është gjetur pa ndjenja në shtëpinë e tij. Viktima është dërguar në QKUK për tretman mjekësor dhe pastaj rreth orës 21:30 kanë raportuar se i njëjti kishte ndërruar jetë”, thuhet në raportin policor.

Sipas Policisë rasti mbetet për tu hetuar. /Telegrafi/


Në trend Lajme

Më shumë
Tensionet në veri, Lajçak tregon se çfarë biseduan me Vuçiqin

Tensionet në veri, Lajçak tregon se çfarë biseduan me Vuçiqin

Lajme
Tri kërkesat e ndërkombëtarëve për veriun, analistët: Të zbatohen pa vonesa, në të kundërtën mund të ketë sanksione

Tri kërkesat e ndërkombëtarëve për veriun, analistët: Të zbatohen pa vonesa, në të kundërtën mund të ketë sanksione

Donjeta Zeqiraj
Arrestohen një shtetas kosovar dhe një shtetase shqiptare në Pejë, dyshohen për prostitucion

Arrestohen një shtetas kosovar dhe një shtetase shqiptare në Pejë, dyshohen për prostitucion

Kronika e Zezë
Përplasje e ashpër me fyerje ndërmjet Bahtirit dhe Matoshit

Përplasje e ashpër me fyerje ndërmjet Bahtirit dhe Matoshit

Lajme
Një grua në Ferizaj raporton se është dhunuar për tri vjet, policia nis hetimet

Një grua në Ferizaj raporton se është dhunuar për tri vjet, policia nis hetimet

Kronika e Zezë
Këshilltari i Kurtit i reagon Escobarit: Një popull nuk i nënshtrohet një emisari

Këshilltari i Kurtit i reagon Escobarit: Një popull nuk i nënshtrohet një emisari

Politikë
Kalo në kategori