LAJMI I FUNDIT:

Një person arrestohet në Fushë Kosovë për keqpërdorim të fëmijëve në pornografi

Një person arrestohet në Fushë Kosovë për keqpërdorim të fëmijëve në pornografi
Foto: Ilustrim

Një person është arrestuar pasi ekziston dyshimi i bazuar se i njëjti në rrjetet sociale kishte shpërndarë disa incizime me përmbajtje abuzive seksuale të fëmijëve.

Reklama

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës rasti ka ndodhur të hënën rreth orës 10:00, në Fushë Kosovë dhe është cilësuar si “Keqpërdorim i fëmijëve në pornografi”.

Tutje bëhet e ditur se me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar, rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi ekziston dyshimi i bazuar se i njëjti në rrjetet sociale kishte shpërndarë disa incizime me përmbajtje abuzive seksuale të fëmijëve. Me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar, rasti vazhdon në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftim. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Rama flet nga Bratislava: Ushtria serbe në kufij me Kosovën ka zero fuqi

Rama flet nga Bratislava: Ushtria serbe në kufij me Kosovën ka zero fuqi

Lajme
Serbët vazhdojnë protestat në Zveçan, Leposaviq e Zubin Potok

Serbët vazhdojnë protestat në Zveçan, Leposaviq e Zubin Potok

Lajme
Abazi për zhvillimet në veri: Po krijohet klimë që në zgjedhjet e ardhshme viktima Kurti të dal më i votuari

Abazi për zhvillimet në veri: Po krijohet klimë që në zgjedhjet e ardhshme viktima Kurti të dal më i votuari

Lajme
Arrestohen dy serbë në veri – policia u gjeti dhe konfiskoi armë, flamuj serb e emblema nacionaliste

Arrestohen dy serbë në veri – policia u gjeti dhe konfiskoi armë, flamuj serb e emblema nacionaliste

Kronika e Zezë
Kurti arrin në Bratisllavë, pritet të flas për të ardhmen e Kosovës

Kurti arrin në Bratisllavë, pritet të flas për të ardhmen e Kosovës

Lajme
Situata në veri, Kurti sot mban takim me Borrellin dhe Lajçakun në Bratisllavë

Situata në veri, Kurti sot mban takim me Borrellin dhe Lajçakun në Bratisllavë

Lajme
Kalo në kategori