LAJMI I FUNDIT:

Një i mitur në Prishtinë raporton për dhunë sistematike dhe detyrim nga dy bashkëmoshatarë

Një i mitur në Prishtinë raporton për dhunë sistematike dhe detyrim nga dy bashkëmoshatarë
Foto: Ilustrim
Reklama

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një person i mitur ka raportuar se ka pasur dhunë sistematike nga dy të mitur të tjerë, dhe sipas deklarimit të të dyshuarit, e kanë sulmuar fizikisht duke i shkaktuar lëndime trupore.

Në njoftimin e Policisë bëhet e ditur se rasti ka ndodhur në Prishtinë.


“06-27.02.2023 – NN. Raportohet se më datën 02.03.2023 një i mitur mashkull kosovar ka pasur dhunë sistematike nga dy të mitur të tjerë, dhe sipas deklarimit të të dyshuarit, e kanë sulmuar fizikisht duke i shkaktuar lëndime trupore”, thuhet në raport.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Rasti është duke u hetuar nga njësitë relevante. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Vrasja e Liridona Murselit: Bashkëshorti që pranoi se ka porositur likuidimin - reagimet dhe krejt çfarë dihet deri më tani

Vrasja e Liridona Murselit: Bashkëshorti që pranoi se ka porositur likuidimin - reagimet dhe krejt çfarë dihet deri më tani

Donjeta Zeqiraj
Dyshohet se pagoi mijëra euro për ta vrarë gruan, kush është Naim Murseli

Dyshohet se pagoi mijëra euro për ta vrarë gruan, kush është Naim Murseli

Lajme
Politikani serb, Sanduloviq: Vuçiq pret urdhrin nga Putin për të filluar luftën në Kosovë

Politikani serb, Sanduloviq: Vuçiq pret urdhrin nga Putin për të filluar luftën në Kosovë

Politikë
Murseli e ka pranuar se ka porositur vrasjen e gruas së tij

Murseli e ka pranuar se ka porositur vrasjen e gruas së tij

Lajme
Dorasi ka deklaruar se është paguar nga Naim Murseli për vrasjen e Liridona Murselit

Dorasi ka deklaruar se është paguar nga Naim Murseli për vrasjen e Liridona Murselit

Drejtësi
Vrasja e Liridona Murselit, policia konfiskoi një pistoletë me 19 fishekë dhe një veturë

Vrasja e Liridona Murselit, policia konfiskoi një pistoletë me 19 fishekë dhe një veturë

Lajme
Kalo në kategori